• Wpisów: 11
  • Średnio co: 172 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 20:30
  • Licznik odwiedzin: 2 734 / 2065 dni
 
zzuza69
 
Jesteś z Zaynem małżeństwem już od roku i jesteście szczęśliwi.Pewnego dnia Louis i Elenor powiadamiają was że spodziewają się dziecka i Louis jej się oświadczył, Mulat postanawia uczcić ich sukces i organizuje imprezę na której ciebie nie będzie bo jesteś modelką i idziesz na nocną sesje zdjęciową.
                      ...
Po powrocie z pracy jesteś zmęczona i masz zamiar się położyć.
Ty:Zayn...-słyszysz głośną muzykę
Z:Jesteśmy w salonie Kotku-poszłaś do pokoju dziennego
Ty:Zayn zabije Cię jest 03.00 w nocy ja dopiero wróciłam z pracy i jestem zmęczona a do tego mam jutro rano ważny wywiad!
Z:Nie przywitasz się?
Ty:Nie
Z:Dlaczego?
Ty:Nie zasłużyłeś
Z:Przepraszam;*
Ty:Tylko to masz mi do powiedzenia?!
Z:Kocham Cię
Ty:To ma być próba przekupstwa?!
Z:A nie?-pocałował cię, wziął na ręce, położył na łóżku i znowu pocałował, schodził coraz niżej, a potem zdjął koszulkę. Ty nie chciałaś być gorsza i zaczęłaś rozpinać mu koszulę, ale nagle ktoś wyłączył muzykę, zrobiłą się cicho i postanowiliście to sprawdzić.Zeszliście na parter i zobaczyliście policjantów, którzy pokazali wam nakaz przeszukania mieszkania byłaś bardzo zaskoczona a Mulat przerażony.Policjanci znaleźli   dużą ilość narkotyków, kazali wam się ubrać i zakuli was w kajdanki.
Ty:Zayn co się dzieje?-płakałaś
Z:Zostawcie ją ona nic nie zrobiła
P:My tylko wykonujemy rozkaz-wyprowadzili was z domu.Niedługo później odbyła się rozprawa sądowa i stwierdzili że jesteście dilerami będziecie w więzieniu 10 lat(byłaś nie winna).Kilka miesięcy później dowiedziałaś się że Mulat się zabił i zostawił dla ciebie list.
   
   Kochana (t.i) przepraszam cię że zostawiłem cię z tym wszystkim samą ale za bardzo cię kocham i obwiniałem siebie że przeze mnie siedzisz tu teraz zawsze będę o tobie pamiętał i kochał cię, ponieważ jesteś najważniejszą osobą w moim życiu.
                        Kocham Cię księżniczko
                                Zayn

Na wieść o tym rozpłakałaś się i postanowiłaś zrobić to samo co Mulat, pocięłaś się swoją krwią na ścianie napisałaś (t.i)+Zayn=NA ZAWSZE;* potem nabrałaś jakiś tabletek i zasnęłaś na zawsze.Tam u góry jesteś z nim szczęśliwa!

Podoba się?Taki trochę króciutki wyszedł;)

Nie możesz dodać komentarza.